Home Tex Fuarı’ndan Beklentilerimiz

Sanayici yani üretici uzun vade önünü görmek ister eğer uzun vade önünü görebilirse yatırım kararları ve gelişim kararlarını çok kolay uygular ve alır.biz Egem tekstil olarak geçtiğimiz 5 yıl içerisinde istikrarlı bir ülkede yaşamanın vermiş olduğu güven içerisinde hem marka yatırımı , hem bina ,hem makine yatırımı yaparak , işletmemizi büyüttük ve istikrarlı bir şekilde ihracatımızda büyüdü.

haber-1449833874-ect

Egem Tekstil ,1996 kuruluş yılından bu yana bir çok dünya ülkelerine yapmış olduğu ihracatı ile Türkiye ekonomisine katkı vermeye devam etmektedir. ecocotton markasıyla dünyada ve Türkiye iç pazarında müşteri portföyünü hızla arttırmaktadır. ecocotton markasının diğer ev tekstili markalarından farkını şöyle özetleyebiliriz; ecocotton ürünleri kaliteli ve %100 organik Ege pamuğu kullanılarak tarladan ambalaja kadar organik standartlara uygun olarak üretilir ve bu süreç sürekli  kontrol altındadır.Üretim aşamasında doğaya ve çevreye saygılıdır ayrıca zararlı alerjen madde içermemektedir.Bu anlattıklarım bize ekstra bir güç ve anlayış kazandırıyor.Bu şu demek egem tekstil herkesin yaptığını yapmıyor kendine farklı bir yol çizerek sürüden ayrılma politikasıyla kendine ayrı bir Pazar yani müşteri oluşturuyor .buda bizi farklılaştırıyor.

Geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlenen Home tex fuarına katılımcı olmamızı şu şekilde özetleyebiliriz;

-Ev tekstili ve dekorasyon dünyasındaki yeni trendlerin sergileneceği fuar ulusal ve uluslar arası satın almacılar ile buluşma direk olarak sipariş alma ve sektörel gelişmeleri yakından izleme imkanı sağlıyor.

-Katılımcı firma olarak bu pazarın bütün bileşenleri ile aynı çatı altında buluşma imkanı sağlıyor.

-Bu fuara Türkiye’nin yanı sıra Rusya , Orta Doğu ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın tüm bölgelerinden alıcı grupların katılacak olması , birden fazla alıcıya aynı anda ulaşma imkanı sunuyor.

Egem Tekstil olarak , ecocotton markamızla sektörel gelişmeleri yakından takip etmek, yeni koleksiyonumuzu vitrine çıkarmak istiyoruz. Bu organizasyon vasıtasıyla rekabet avantajlarımızı yakından görme imkanı  bulmayı hedefliyoruz

Home tex fuarının mayıs ayında düzenlenen fuara oranla  daha ticari bir fuar olacağını bu anlamda yapılan görüşme ve temasların olumlu ticari ilişkilere  dönüşmesini bekliyoruz.Zamanlama olarak da  özellikle koleksiyon çalışan markalar için bu fuara uzun vadede çok başarılı olacağı kanaatindeyiz..

İbrahim UZUNOĞLU

Egem Tekstil Kon. San.ve Tic.Ltd.Şti

Yönetim Kurulu Başkanı

Yorumlar (0)