Ecocotton, Yeni Sezona Hazır

Türkiye’nin ilk organik ev tekstil markası Ecocotton, yeni yılda da tüm farkındalığını gözler önüne seriyor. 2014 yılı için hazırlanan koleksiyon, özgün tasarımları, estetik çizgileri,%100 ekolojik ürünleriyle organik tekstili evlere taşımaya devam ediyor..

Ecocotton, tüketicilerden büyük beğeni toplayan, yeni çizgileriyle zenginleştirdiği Otoman, Naturel, Marine ve Luxury konseptlerine 2014 koleksiyonunda da yer vermeye devam edecek.

Koleksiyon bu yıl ürün grubu açısından biraz daha zengin içeriğe sahip. Daha önceki koleksiyonlardan farklı olarak çocuk grubu ürünleriyle, sağlığına önem veren tüketicilerin taleplerini karşılamaya hazır.

Ecocotton markası, değişen müşteri beklentilerini, kontrollü üretim aşamalarından geçen, çevreye duyarlı, insan sağlığına zararı olmayan %100 organik ev tekstil ürünleri ile karşılamaktadır.

Marka tüketicileri her koleksiyonda modern çizgiler, doğal renklerle ve tarihsel dokunuşlarla özel olarak harmanlanıp hazırlanan ürünlerle buluşturmaktadır.

Ecocotton markasını ülkemize kazandıran Egem Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Uzunoğlu, ecocotton2 ürünlerine ilginin hayli yoğun olduğunu belirterek, Türkiye çapında oluşturulan bayi yapılanması ile her şehirdeki seçkin mağazalarda ürünlerle, müşterilerin taleplerine cevap vermeye hazır olduklarını belirtti.