Ecocotton, Evteks Fuarında Stand Açan 1000 Firma Arasında Yerini Aldı

Türkiye Ev Tekstili ve Sanayicileri Derneği’nin ( TETSİAD) CNR Uluslar arası Fuarcılık işbirliği ile düzenlediği ve dünyanın kendi alanındaki en büyük ikinci fuar olan ‘ İstanbul Ev Tekstili Fuarı ‘ 20’inci kez kapılarını açtı.

Ecocotton, 160 bin metrekare alanda gerçekleşen Evteks Fuarında stant açan 1000 firma arasında yerini aldı. Denizli’den 85 firmanın yanı sıra Denizlili işadamlarının dünya markası haline gelmiş ürünlerinin dev stantlarla sergilendiği Evteks’e ilgi üst düzeyde.

Ecocotton bu yıl yine özenle hazırlanan koleksiyonunu fuarda ziyaretçileriyle buluşturuyor. Koleksiyon, özgün tasarımları, estetik çizgileri, %100 ekolojik ürünleriyle ziyaretçilerinden tam not aldı. Yeni koleksiyonunda doğanın pastel renklerini nevresim takımları, havlu bornoza yansıtan marka, tabiatın saflığını ve eşsiz renklerini koleksiyonlarında, özgün tasarımlarıyla harmanlayarak tüketicilerine sunmaya devam edecek.

Zengin koleksiyonuyla her zevke hitap eden marka, tüketicilerine modayı kalite ve sağlıkla sunmayı başarıyor. Müşteri memnuniyetine önem veren Ecocotton, tüketici talepleri doğrultusunda ürün gamını genişletmekte. Bebek koleksiyonunun ardından çocuklar için özel olarak hazırlanan çocuk koleksiyonunu da üretimine başlayan firma tasarımlarıyla, küçük hanım ve beylerin dikkatini çekerken, kontrollü üretim aşamalarından geçerek organik ürün sertifikası taşımasıyla da çocuğunun sağlığına düşkün ebeveynlerin beğenisini kazanacak.

21-25 mayıs tarihleri arasında yapılan fuarda yoğun ilgiyle karşılaşan Ecocotton Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Uzunoğlu Evteks fuarı, sağlıklı iş görüşmelerinin yapılması, önemli iş bağlantılarının kurulması anlamında verimli geçtiğini, ve bunun yansımasının tekstil sektörüne pozitif olacağını belirtti.