Ecocotton, Evteks 2.Hall C-19’da!

ecocotton olarak 2015 21. Uluslararası Evteks İstanbul fuarında misafirlerimizi 2.Hall C19’daki standımızda ağırlayacağız. Yeni sezon koleksiyonumuzu tanıtacağımız bu fuarda, mevcut müşterilerimiz yanında yurtiçi ve yurt dışından da ziyaretçilerimizi bekliyoruz.
ecocotton EVTEKS 2.HALL C 19’DA
ecocotton Olarak 2015 21. Uluslararası Evteks İstanbul fuarında misafirlerimizi 2.Hall C19’daki standımızda ağırlayacağız. Yeni sezon koleksiyonumuzu tanıtacağımız bu fuarda, mevcut müşterilerimiz yanında yurtiçi ve yurt dışından da ziyaretçilerimizi bekliyoruz.
Koleksiyonumuza eklediğimiz yeni ürünlerle ürün gamımızı her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz. Gösterişli tasarımlarıyla Ottoman Koleksiyonumuz, etnik zenginliği yansıtan dantel ve nakış işlemeleriyle göz dolduran Luxury Koleksiyonu, organiğin vazgeçilmezi Naturel Koleksiyonumuz ve içinizi ferahlatan, püfür püfür yaz esintileri taşıyan Marine Koleksiyonumuza yeni katılan nevresim, havlu,bornoz ürünleriyle fuarda müşterilerimizin beğenisine sunacağız.
ecocotton Markası olarak ürün çeşidimiz oldukça geniş. Ev tekstili anlamında aklınıza gelebilecek her türlü ürünü tasarlayıp üretiyoruz ki organik ürün tercihlerinde tüketicilerimiz ihtiyaçlarına cevap bulabilsinler.
Tabiatın en güzel renklerini pamuğun en organik haliyle evlerimize taşımaya devam ediyoruz, bu doğrultuda hazırladığımız yeni koleksiyonumuz yanında firma olarak hizmet odaklı ürünlerizin de tanıtılacağı bu fuarda bizimle aynı gayret içerisinde çalışan bayilerimizi ve tüm dost ve müşterilerimizi ağırlamaktan onur duyacağız.